בלה ריבירה אוק 2021_edited.jpg

בלה ריביירה
BELLA RIVIERA

להתעורר מול הים

שטחי מסחר וסוויטות מלונאיות מול הים

 

מתחם יוקרתי המשלב סוויטות מלונאיות ברמה הגבוהה ביותר עם שטחי מסחר ייחודים, הממוקם במתחם בתי המלון בעכו עם נוף מרהיב לעיר העתיקה

ולמפרץ חיפה.

נכנסים לפרטים

בלה ריביירה. נפוליאון היה גאה

הסביבה

המתחם מגיש תרבות בילוי בינלאומית חדשה, מקום שבו נפגשים כל תענוגות החיים המאפשרות חוויה בלתי נשכחת. סוד ההצלחה של עכו בשנים האחרונות הינו בשילוב הנתונים ההיסטוריים והגיאוגרפיים המייחדים אותה בהשקעה לטווח הרחוק. 

הנוחות

המתחם משתרע על פני 12 דונם בחופיה הקסומים של העיר עכו כחלק מטיילת מרהיבה המאפשרת גישה לעיר העתיקה ולכל האטרקציות הכלולות בה. הזדמנות נפלאה להתנתק מהשגרה ולהיסחף להרפתקה מרוממת ומעצימה. במתחם ספא מפנק עם חמאם טורקי, חדר יינות, מסעדות יוקרה וכל שירות נוסף המאפשר חוויה בלתי נשכחת. 

החוויה

פרויקט המספק ללקוח את כל החוויות במתחם ייחודי אחד, להתעורר מול הים של העיר עכו ולהנות מהנוף המדהים. הפרויקט מתוכנן בקפדנות ע"י האדריכל עמוס ווכמן בכך פרויקט תוך חתירה לתכנון קפדני ומצוינות.  אנו מאמינים בחיבור בין אנשים וחשיבות היחס והשירות האישי לכל אחד כאשר הדגש הינו על יושרה ואמינות. 

בלה ריביירה במבט מהים
press to zoom
Image by Chris Osmond
press to zoom
בלה ריבירה אוק 2021
press to zoom
בלה ריביירה מהכניסה
press to zoom
נשים נהנות בשופינג
press to zoom
בלה ריביירה
press to zoom
צעיר מבלה באזור בלה ריביירה
press to zoom
בלה ריבירה אוק 2021 -
press to zoom
מתחם החניון העסקי
press to zoom
1/2

ההדמיות להמחשה בלבד, לפני תכנון מפורט, כפופות לשינויים ואינן מחייבות.  את החברה יחייבו רק תכניות מכר ומפרט שיצורפו להסכם המכר שיחתם.